Opinie o Golden Line

Zobacz, co na nasz temat mówią dotychczasowi klienci.

Tomasz Jach - Informatyk

Voster

"Pełna obsługa od A do Z. To właśnie za to cenię firmę Golden Line. Cechuje ich profesjonalizm i uczciwość, dostarczają świetne produkty i są zawsze, gdy ich potrzebuję. Czego chcieć więcej? Ze swojej strony – serdecznie polecam."

Dominik Stala, Administrator Systemów Informatycznych

Karabela

„Po wielu latach współpracy mogę stwierdzić, że firma Golden Line naprawdę dba o swoich kontrahentów. Najlepszym tego przykładem jest obsługa w najbardziej ekstremalnych i wymagających okolicznościach. Wiem, bo nieraz osobiście załatwiali dla mnie sprawy nawet w bardzo nietypowych godzinach. Cóż można rzec? Każdemu polecam takich dostawców!”

Andrzej Fortuna, Kierownik Działu Ewidencji Sprzętu Komputerowego oraz Zakupów

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

"Dostosowali się – zrobili dokładnie tak jak sobie wyobrażałem"

Katarzyna Szydło - Kierownik Działu Administracyjnego Gospodarczego i BHP

Romet

"O podjęciu decyzji długoterminowej współpracy z firmą Golden Line zdecydowały 3 zasadnicze czynniki, które w naszej branży liczą się najbardziej. Były to wysoka jakość, terminowość oraz pełen profesjonalizm.

Firma oferuje każde z nich, dlatego nasze relacje trwają już ponad 3 lat."

Tomasz Baj, Informatyk

Karabela

"Od lat wypożyczam sprzęty od tej firmy i jedyne, co mogę powiedzieć to: kultura, profesjonalizm i wysoka jakość - kolejność zupełnie przypadkowa. Serdecznie polecam współpracę z firmą Golden Line. Znają się na swoim fachu, jak mało kto."